سفرنامه تهران،2

نمیدونم چرا به مغز پر از هوشم- !؟- خطورنکرد که گزینه تاکسی سوار شدن هم وجود دارد. 

الغرض پس از اینکه تمام لبخندی را که در ابتدای سفر بر لب داشتم از دست دادم و بیشتر شبیه یک پنیرپیتزای آب شده و کش آمده شده بودم به مقصد مورد نظر رسیدم.

وقتی نیمی از سر دوست نازنینم را از پشت باجه دیدم ، احساس کردم بر بلندای قله اورست ایستاده و دارم جهان زیر پایم را می نگرم.

راستی کارگران آسفالت کار خیابان گاندی در مسیر برگشت چندبار قل خورده و تا سر خیابون اصلی رسیده بودن. اصلا این همه ساختمان چطوری آنجا ساخته شده؟! بیچاره کارگرها. 

بگذریم....

خلاصه سر مریم در حکم جام طلای المپیک بود. بالاخره پس از ماچ و بوسه ها، گلهای وا و شکلاتهای له شده و وجود نابود شده من همگی بر سر صندلی فرود آمدند. بعد از اینکه کلی از گذشته ها گفتیم و خندیدیم. ناگهاااان یک لیوان چای جلوم ظاهر شد. و بعد از آن یک ظرف کوچک شیرینی. از همانها که همه کارمندان دارن. اغلب وقتی در این جعبه جادویی باز میشه، میتوان کلکسیونی از انواع بیسکوییت ازابتدای اختراع توسط بشر تا به امروز را البته در قطعات بسیار کوچک ملاحظه کرد. البته ناگفته نماند که گهگاه یک رشته دراز یا کوتاه گرد شده هم در این موزه دیده میشد. بله، منظورم موست. خوب این جعبه بارها و بارها باز و جلو آدمهای گوناگون مو کوتاه بدون سرپوش یا بلندموی مقنعه دار، آمده و . اما مریم اینطوری نیست. او تمیز و به روز است. من که صبحانه نخورده بودم، هرچند اگر حتی کله پاچه درسته ای را هم اندر رگهای تنم زده بودم با این کوهپیمایی به کل از معدم حذف میشد، گرسنه و هلاک با دیدن آن چند شیرینی چنان اسید معدم شروع به غلیان کرد که خدا میداند. احساس گرگی را داشتم که مرغ چاق و چله ای را دیده. اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل